درباره ما

رایمون سورین

شرکت خدمات رایمون سورین پارت

شرکت رایمون سروین پارت به پشتوانه مدیران در فعالیت های اقتصادی ، با دو مجموعه تولیدی در تهران و منطقه ویژه اقتصادی (استان خوزستان ) و با تمرکز بر روی تولید انواع آببندهای مکانیکی (مکانیکال سیل ) و قطعات مرتبط به تجهیزات روتاری ، پمپ ، کمپرسور و انواع سیستم های حفاظتی و پشتیبانی آبندهای مکانیکی ( SUPPLY SYSTEM ) ، ارائه خدمات مهندسی و مشاوره در زمینه تجهیزات روتاری و سیستم های حفاظتی آبندهای مکانیکی وارد عرضه تولید گردیده است .

تهیه مواد اولیه مرغوب از کشورهای صنعتی اروپایی و بهره گیری از علم روز دنیا ، همراه با مهندسی دقیق در تولید ، جذب مهندس مجرب ، استفاده از دستگاه ها و تجهیزات مطابق با اخرین استاندارد های جهانی این شرکت را در ساخت انواع مکانیکال سیل ها و قطعات روتاری مربوط به پمپ و کمپرسور و سیستم های حفاظتی و پشتیبانی آببندهای  مکانیکی ( SUPPLY SYSTEM ) در زمینه بهترین ها قرار داده است . 

استفاده از اندیشه نو مدیران مجرب ، بهره گیری از راهنمایی های مشاوران کار ازموده و مسلط به فناوری نوین این شرکت را در ارائه خدمات هر چه بهتر یاری می نماید.

رقابت های بین المللی API682 , API610 , API598 , API617 , DIN24960 در تولید محصولات اینشرکت و ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه جهت بهبود سیستم های حفاظتی و پشتیبانی آیندهای مکانیکی ( SUPPLY SYSTEM )  سبب ایجاد پشتوانه اعتماد بازارهای داخلی به این شکرت شده است.

محصولات تولیدی شرکت رایمون سورین پارت کاربردی وسیع در صنایع گوناگون به ویژه صنایع معظم نفت گاز ، پتروشیمی و صنایع نیروگاهی دارد و تا کنون همکاری های گسترده ای با شرکت های تابع وزارت نفت و صنایع بزرگ کشور داشته است ، که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

رایمون سورین

استراتژی و چشم انداز

توجه به سیستم مدیریت کیفیت و استفاده از استراتژی ارائه خدمات 24 ساعته با توجه به استقرار واحد تولیدی در کمترین مسافت نسبت به بازر های مصرف و جلوگیری از خواب سرمایه های راکد در انبار های مشتریان ، ارائه دانش فنی ، تهیه کتابچه های فنی در زمینه ساخت انواع قطعات روتاری و حضور کارشناسان این شرکت در محل واحد های تولیدی مشترین از ویژگی های منحصر به فرد شرکت رایمون سورین پارت می باشد .

برگزاری دوره های آموزش و کارگاه فنی به همراه ارئه گواهینامه معتبر از دیگر فعالیت های شرکت رایمون سورین پارت می باشد .

ارائه خدمات مناسب رضایت مندی مشتریان و انجام مشاوره های پس از فروش از جایگاه ویژه ای نزد این شرکت برخوردار است .

معرفی برخی از خدمات و سرویس های شرکت رایمون سورین پارت

تولید اقلام ضروری و پر مصرف به منظور تحویل به روز اجناس و جلوگیری از خواب سرمایه در انبارهای غیر متمرکز و متعدد وزارت نفت .

استفاده از مرغوبترین مواد اولیه از معتبرترین منابع جهانی و ارائه محصولات با بالاترین کیفیت . ایجاد آرشیو و دفترچه راهنمای فنی جهت انواع آببندهای مکانیکی مکانیکال سیل و قطعات مربوط به تجهیزات روتاری ، پمپ ها ، کمپرسور و سیتم های حفاظتی آبندهای مکانیکی .

ارائه مشاوره فنی جهت بیهنه سازی سیستم های حفاظتی آببندهای مکانیکی و تجهیزات اساسی مورد نیاز در صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی .

ایجاد بانک اطلاعاتی انواع قطعات روتاری مربوط به پمپ ها و کمپرسورها به منظور تهیه آسان و سریع قطعات در مراجعه بعدی .

در اختیار داشتن امکانات تولید در شرایط بحرانی جهت تامین نیاز مصرف کنندگان عرضه سریع محصولات نسبت به شرکت های خارجی و همچنین ارائه قیمت های رقابتی آموزش رایگان نصب ، تعمیر و نگه داری محصولات ، برای واحد های تعمیراتی شرکتهااعزام تیم مهندسی معکوس به سایت متقاضیان .

بسته بندی مقاوم محصولات در برابر رطوبت ، گردو غبار با توجه به شرایط اقلیمی ایران ضمانت کلیه محصولات این شرکت مطابق با  API682 , API610 , API598 , API617 , DIN24960 خدمات پس از فروش به مدت ده سال .

سیستم مدیریتی مناسب و به کار بستن فناوری مدرن سبب گردیده محصولات شرکت رایمون سورین پارت با بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و با قیمیتی مناسب در اختیار صاحبان صنایع قرار گیرد.